ABSOLUTE 47 FLY

Absolute 47 FLY'ı keşfetmeye hazır mısınız?

ab-47-fly.jpg

47 Fly, Absolute dünyasına doğru atılan büyük adımı temsil ediyor; bu dünya yeni senaryoların, yeni fırsatların, yeni keşiflerin ve yeni zorlukların karşımıza çıktığı yer. Yeni 47 Fly, teknoloji ve alan yerleşimi bağlamında keşfedilmemiş yeni ufuklar açıyor; özgürlük, dinamizm ve çevikliği temsil ediyor.  Konforlu  ve şaşırtıcı derecede yaşanabilir alanlar sunan bu zengin modelde, boyutlar göreceli hale geliyor. Zarif çizgiler, ferah ve iyi organize edilmiş üst güverte alanının temelini oluşturuyor, tam donanımlı ve geniş güneşlenme alanları açık havada geçirilecek tüm zamanları değerli kılıyor.

Havuzluğa platformun iki tarafından erişim sayesinde yanaşma operasyonları kolaylaşıyor, depo alanları oldukça Pratik kullanıma sahip. Havuzluk tavan led ışıklandırması ile teknenin şık görünümünü tamamlıyor.

 

Yan yürüme yolları son derece geniş ve yüksek vardavelalar  sayesinde güvenlidir. U şeklindeki oturma grubu katlanabilir bir masa yardımıyla güneşlenme alanına dönüşebilen tekne önü modelin etkileyici bölümlerinden bir başkası.  

 

Ana güverte, modelin geniş gövde camları sayesinde kesintisiz manzaraya sahiptir. Tam donanımlı bir mutfak da dahil olmak üzere tekne alanları mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir.

 

Dümen istasyonu, hem otururken hem de ayakta dururken kumanda panelinden maksimum konfor ve görünürlük sunmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, yan erişim kapısı sayesinde, yan yürüme yollarına doğrudan erişim vardır. Alt güverteye indiğimizde toplam 6 yatak kapasitesine sahip 3 kabin yerleşimi ile karşılaşıyoruz. Master kabin tekne önünde konumlandırılmış, kendi özel banyosu, makyaj masası ve geniş giyinme dolaplarına sahip.  VIP kabin çift kişilik yataklı VIP kabinin geniş bir gardırobu bulunuyor. 3. Kabinde ise iki tek kişilk yatak yer alıyor.

Tekne içi mekanların kullanımı kayan kapılar ile kolaylaştırılmış durumda.

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans, rahat manevra kabiliyeti, düşük gürültü ve çevresel emisyon oranları sayesinde 2 adet Volvo Penta  IPS 650 motorlar ile 47 Fly sürdürülebilir ve keyifli bir tekne deneyimi vaad ediyor.

AB-47-FLY-TEKNIK.jpg
Upper-Deck-Absolute-47FLY.png
Main-Deck-Absolute-47FLY.png
Lower-Deck-Absolute-47FLY.png

PDF Katalog