ABSOLUTE NAVETTA 68

YENİ BİR NAVETTA DAHA DOĞUYOR...

Absolute Yacht ailesine önemli bir üye daha katılıyor. Yaklaşık 20 mt boyunda, Absolute’un merakla beklenen yeni modeli Navetta 68, en çok satan Navetta 58 ile Navetta ailesinin en büyüğü Navetta 73 arasındaki boşluğu doldurmaya geliyor.

 

Bu tasarım ve teknoloji dâhisi model, 4 misafir kabini ve 2 ayrı kaptan kabini sunuyor. İşçilik ve bitiş anlamında kategorisinin en iyisi. Modelin aldığı ışık ve geniş mekanlar modelin baş rol oyuncularını oluşturuyor. Master kabin, büyük kız kardeşi Navetta 73’te olduğu gibi sahibine gerçek anlamada konfor sağlamak adına diğer misafir kabinlerinden daha yüksek seviyede konumlandırılmış.

 

2 adet Volvo Penta IPS 1200 D13 (2 x 900 hp) motorlar 20 knot’un üzerinde seyir hızını garanti ediyor. Tüketim, gürültü ve titreşim; kategorisindeki teknelere kıyasla en düşük seviyede, joystick ve dijital demirleme sayesinde mükemmel manevra imkanı sunmaktadır. 

 

Dünyanın dört bir yanından bir çok deniz severin peşinde olduğu yeni Navetta 68’in lansmanı Haziran 2019’da gerçekleşecek.

PDF Katalog