CANNES YACHTING FESTIVAL'E
DAVETLİSİNİZ.

Cannes-Yachting-fest.jpg

07-12 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenen Cannes Yachting Festival için geri sayım başladı.  Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Fuar girişleri, tekne tanıtım ve deneme seyirleri COVID-19 önlemleri sebebiyle sadece rezervasyon ile yapılmaktadır. Katılım sağlayacak olan misafirlerimizin bizimle irtibata geçerek rezervasyon yaptırmasını önemle rica ederiz.

+90 212 352 6595

Cannes - Vieux Port & Port Canto

SERGİLENEN MODELLER

cannes-absolute.jpg

ABSOLUTE YACHT
STAND: PAN214

Absolute Yachts ailesine 2 önemli üye daha katılıyor. 60 FLY ve yepyeni bir model 48 COUPE ile karşınızda. Bu iki tarihi tanıtımı kaçırmak istemiyorsanız sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz.

Cannes-Sea-ray 2.jpg

SEA RAY
STAND: PAN365

Günlük gezilerin, hız ve spor tutkunlarının merakla beklediği

Sea Ray modelleri sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor.

Cannes-Galeon2.jpg

GALEON YACHTS
STAND: PAN105

Galeon Yachts'ın ödüllü modelleriyle yepyeni modeli 325 GTO'nun sergileneceği festivalde sizleri bekliyor olacağız.

Cannes-Boston-Whaler.jpg

BOSTON WHALER
STAND: PAN366

En ünlü Amerikan balıkçı ve eğlence teknelerini görmek için Boston Whaler standında sizlerle buluşmayı bekliyoruz. 

COVID-19 ÖNLEMLERİ GEREĞİ

Cannes Yat Festivali giriş kontrolünden önce, tüm ziyaretçilerin, yürürlükteki uygulamalar gereğince, kimlikle birlikte geçerli bir sağlık kartı göstermesi zorunludur.

Yatçılık Festivali, Fransız hükümetinin tavsiyelerine ve UNIMEV (Union Française des Métiers de l'Evénement - French Event Organisation Professions Union) tarafından hazırlanan sağlık protokolüne uygun olarak kendi sağlık protokolünü uygulamaktadır.

Akılda tutulması gereken birkaç şey: maske takmak zorunlu, koruyucu önlemler ve akış düzenlemelerine (özellikle yüksek yoğunluklu alanlarda: resepsiyon, sıhhi tesisler, restoranlar vb.) uyulmalıdır. El dezenfektanı mevcut.