MAZU-siyah copy.jpg

2011`de kurulan ve Avrupa pazarına hızlı bir giriş yapan MAZU Yachts ismini denizlerin ve denizcilerin koruyucusu  Mazu isimli bir tanrıçadan alıyor.

Piyasaya ilk girişini dinamik tasarımlı, benzersiz iç - dış mekan genişliği ve konforuyla etkileyici süper yat, tender veya günlük gezi teknesi olarak kullanılacak modeli ile yapmıştı. Mazu Yachts, soğuk kalıp sistemiyle ürettiği şık ve agresif görünümlü süratli motoryatları ile tanınıyor. 

2020 yılına muhteşem bir şekilde giriş yapmaya hazırlanan MAZU Yachts ürettiği ve sınıfının tek örneği olan Karbon gövdeli Mazu 82'yi deniz severler ile buluşturmanın heyecanı içinde, özellikle  Cannes, Monaco ve St Tropez sahillerinde deniz severlerin gözdesi olan Mazu uluslararası başarısını gururla sergiliyor.

 

Mazu Yachts, gövdeye ekstra sağlamlık ve hafiflik kazandıran yapı tekniği nedeniyle, “el yapımı süperyat' sanatı ile rakiplerinden öne çıkıyor. Tüm gövdesi karbon-epoksi sistemiyle üretilen tekneler hem çok hafif hem de çok sağlam olması özelliği ile birçok avantaja sahip, bunların başına yüksek performans ve ekonomik yakıt tüketimi geliyor, aynı zamanda kişiselleştirilebilmesi açısından büyük avantajlar sunuyor.

 

Mazu Logo.png
Mazu Logo.png
Mazu Logo.png
Mazu Logo.png
Mazu Logo.png