SEA RAY 320 SUNDANCER

YEPYENİ 320 SUNDANCER KARŞINIZDA!

Sea Ray günlük gezi tekneleri hakkında bildiklerinizi unutun. Yeni Sundancer 320, tüm varsayımları paramparça ederek iç mekan ve dış mekan dengesini zarif ve çok yönlü bir şekilde yeniden değerlendiriyor. Kalabalık bir kokpitin, dikkat çekici derecede konforlu bir kabinin ve modelin en popüler bölümü olacak tekne önü alanının keyfini çıkarın.

 

Sea Ray hikayesinin yeni bir bölümü yeni 320 Sundancer ile başlıyor.

Sea Ray, 320 Sundancer’da cruiser ile bowrider modellerinin karışımını ilgi çekici ve cesur bir şekilde deniz severlere sunuyor. Model, yeni ve pratik özellikleri ile oldukça beğeni topladı.  

 

Modelin en önemli yeniliklerinden biri iskele taraftan tekne önüne geçiş yoludur.

Daha kullanışlı bir oturma grubuna sahip teknenin ön bölümü oldukça keyifli. Bölümdeki 3 kişilik oldukça geniş güneşlenme yataklarının baş ve kol dayama bölümleri maksimum konfora göre ayarlanabiliyor.

 

Havuzlukta çift kişilik kaptan koltuğu arkasında tek kişilik bir koltuk yer alıyor, bu koltuk L şeklindeki oturma grubuna eşlik ediyor. Oturma grubu ortadaki masanın indirilip minder ile doldurulması ile geniş bir güneşlenme alanına dönüşebiliyor. Sancak tarafta lavabo ve depo bölümünün yer aldığı wet barda buzdolabı ve barbekü opsiyonu da mevcut.

 

Teknenin arkasındaki oturma bölümü sırtlığın hareket edebilmesiyle güneşlenme yatağı veya 2 kişilik koltuk olarak kullanılabiliyor.

 

Modelin fonksiyonel bir şekilde dizayn edilmiş kabini 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip. Tekne arkasında iki tek kişilik yatak yer alırken, tekne önündeki oturma gurubu ise dolgu minderleri ile çift kişilik yatağa dönüşebiliyor. Kendi duşuna sahip tuvalet oldukça aydınlık.

Kabinde bir mikrodalga ve buzdolabı da yer alıyor.

 

Sürüşü yüksek verimli motorları sayesinde bir spor botu andıracak kadar seri.

320 Sundancer standardında 2 adet 250 beygirlik Mercruiser motorlar ile güçlendirilmiş. Daha güçlü ve dizel motor seçenekleri de opsiyonlar arasında yer alıyor.

profile_da_320.png
320-sundancer-teknik.jpg

PDF Katalog