sunreef-yachts_dark-scaled.png

1990 yılında, yatçılıkla yeni bir işe ve ömür boyu sürecek bir maceraya imza atan Fransız yatırımcı Francis Lapp, deniz inşaatı ve en yetenekli işgücüne sahip köklü gelenekleri olan bir tersane yaratarak; denizcilik hayatına başladı. 

Dünyanın ilk 74ft lüks ve okyanus koşullarında seyir sunan katamaranları ile 2003 yılında Sunreef Yachts markasını yaratarak, yatçılık tarihinde yeni bir çağ başlattı. Lüks ve mukavemete dayanan çok yönlü tasarım felsefesiyle bir değişikliğe yol açtı.

Bugün, 100'den fazla Sunreef Yacht hem yelkenli hem de motorlu yatları ile dünyayı dolaşıyor ve eşsiz Sunreef dokunuşunu dünyaya yayıyor. 

Sunreef Yachts günümüzde, Cannes, Monaco, Miami, Fort Lauderdale, Dubai, Katar ve Singapur gibi en önemli yat şovlarını sergileyen büyük, özelleştirilmiş lüks katamaranların tasarımında ve yapımında dünya lideri konumunda.

Dünyanın en iyi katamaran üreticisi kabul edilen Sunreef, Türkiye distribütorü olarak  Deniz Yatçılık ile el sıkıştı. Sunreef ve Deniz Yatçılık işbirliği ve distribütörlük anlaşması Türkiye de hızla artan katamaran yatçılığı için yeni bir dönüm noktası olarak kabul ediliyor.  

60 Power.png
130 Sail.png
60 Supreme Power.png