En İyi Motor Yat Katamaranı

Sunreef 80 Power

Sunreef 80 Power, yat sektörünün Oscar'ı kabul edilen World Yacht Trophies'in
En İyi Motor Yat Katamaran  ödülünü kazandı

sunreef ödül.jpg
sunreef 80 ödül.jpg

Yeni 80 Sunreef Power, üstün konforlu uzun yolculuklar için çok amaçlı evrensel bir yat. Lüks ve denize elverişliliği yeni bir boyuta taşıyan bu dinamik ve zarif model, Sunreef Yachts ürün yelpazesine girerek otantik motorlu katamaran tasarımını yeniden tanımlıyor. Yatın dinamik gövdesi ve üst yapısı, yaşam alanlarını en uç noktalara kadar uzatıyor ve özel bir yerleşim planı ve dekor için sonsuz seçenekler sunuyor.

Cesur, çağdaş bir gövde tasarımına sahip olan 80 Sunreef Power, klasik paslanmaz çelik lumbozlar ile tik güverte, yüksek siperlikler ve zarif ortam aydınlatması içerir. Bir kıç platformuyla birleştirilen devasa garajı, 80 Sunreef Power'ın botunu, çok sayıda su oyuncaklarını ve jet skisini gittiği her yere almasını sağlar. Salondan kolayca erişilen, yatın tam ene sahip ön terası, güneşlenmek ve uzanmak için inanılmaz miktarda alana sahip geniş ve rahatlatıcı bir mekandır. 80 Sunreef Power’ın muazzam üst güvertesi bir spa havuzuna, bara ve geniş bir oturma alanına ev sahipliği yapacak kadar genişlik sunar.

Gemideki en muhteşem özelliklerden biri olan 80 Sunreef Power’ın tekne önünde konumlandırılabilen master kabinidir. Tekne önündeki terasa bakan çift kişilik yatak, geniş banyosuyla, tavan camından oldukça fazla gün ışığı almaktadır. Aynı alan, geniş oturma alanına sahip bir salon ve ön güverteye erişim ile de kullanılabilir.

Ana salon, yatın yemek ve bar alanları ile iç oturma alanlarını, dış mekan dinlenme alanları ile birleştirmek için geniş havuzluk bölümüne açılır. Tamamen kişiselleştirilebilir salon yerleşiminde, seçilen düzene bağlı olarak mutfak ve yükseltilmiş bir kullanım istasyonu da eklenebilmektedir.

80 Sunreef Power'ın gövdelerindeki muazzam hacimler, her birimin yerleşimini en özel gereksinimlere göre ayarlamak için bolca yer sağlar. Mürettebat ve mutfak bölümlerine daha fazla  mahremiyet için arkadaki havuzluktan erişilebiliyor. Modelde en üst düzeyde konfora sahip misafir kabinleri dizayn etmek için çoklu yerleşim konfigürasyonları mevcuttur.

 

Teknik Bilgiler

Tam boy  23.95 m

Maksimum en   12 m

Derinlik 1.7 m

Motorlar 2 x 575 HP - 2 x 1200 HP

Yakıt kapasitesi 2 x 5000 l - 2 x 8000 l

Su kapasitesi     1600 l