Sunreef 80 Power'ın

yeni sahibi bir tenis yıldızı!

TENİS YILDIZI RAFAEL NADAL,
SUNREEF YACHTS SAHİPLERİ AİLESİNE KATILDI.

SUNREEF-MAİLİNG.jpg

Gerçek bir katamaran hayranı olan ve Sunreef yatlarıyla daha önce birçok kez tatil yapan dünyaca ünlü tenis yıldızı Rafael Nadal, Sunreef tersanesinin son model motor yatı Sunreef 80 Power’ı satın aldı.

RAFAEL.jpg

“Adada doğmuş biri olarak deniz hayatımın bir parçası ve denizi çok sevdiğim bir gerçek. Mallorca’da olduğum her anımı teknede geçirmek için zaman yaratıyorum. Sunreef Yachts ailesinin bir üyesi olmaktan çok mutluyum ve Mr. Francis Lapp’e bunu mümkün kıldığı için çok teşekkür ediyorum.”
                                                                                                                                                                                                                        -Rafael Nadal

“Tüm zamanların en iyi tenis oyuncularından Rafael Nadal’ın markamızı tercih etmesinden dolayı çok heyecanlıyız. Mr. Nadal’ın karakteri, yetenekleri ve gücü bize her zaman ilham kaynağı olmuştur.”
                                                                                                                                           -Francis Lapp *Sunreef Yachts Kurucusu ve Başkanı
 

18 Grand Slam zaferinin yanı sıra toplam 34 şampiyonluğu ve 34 ATP Tour Masters 1000 şampiyonluk rekoru ile Rafael Nadal, dünyanın en ünlü sporcularından biri. Tamamen kişiselleştirilmiş 80 Sunreef Power katamaranı 2020'de teslim edilecek.

80 Sunreef Power serisinin ilk modeli Eylül 2019'da Cannes Yat Festivali'nde prömiyer yapacak. Bu lüks katamaran modeli yüksek denizcilik ve en yüksek konforun harmanlandığı safkan bir motor yattır.